domofony, wideodomofony

Montaż domofonów Bełchatów i okolice +50KM

o usłudze

Domofon jest podstawowym elementem każdego bloku, kamienicy i coraz częściej domów jednorodzinnych. Domofony oraz wideodomofony są zabezpieczeniem przed nieproszonymi gośćmi. Nikt z mieszkańców nie wpuści obcej osoby za pomocą domofonu, natomiast próba sforsowania drzwi wejściowych będzie raczej widoczna. Podobnie w domu jednorodzinnym montaż domofonu ułatwia wpuszczanie gości i zabezpiecza przed tymi niechcianymi.

Nasza Firma oferuje montaż domofonów według potrzeb klienta. W pierwszej kolejności prosimy o kontakt z Nami i umówienie się na dogodny dla klienta termin, w którym przyjeżdżamy na obiekt, w którym ma zostać zamontowany system domofonowy.

Na miejscu u klienta zostaje przez Nas ustalony zakres przeprowadzonych robót oraz rodzaj planowanego montażu w taki sposób, aby system domofonu był dobrany dla danego budynku. Rodzaj instalacji jest zależny od tego czy obiekt na którym ma zostać zamontowany domofon jest budynkiem, jednorodzinnym, wielomieszkaniowym, lokalem użytkowym czy nawet pensjonatem bądź hotelem. 

montaż domofonów bełchatów

montaż
domofonów bełchatów oraz wideodomofonów

es energy

ceny usług montażu domofonu

Ceny za wykonane usługi ustalane są indywidualnie – zależą od stopnia skomplikowania zlecenia
i czasu jego realizacji. Jeżeli chcesz znać wstępną wycenę – zadzwoń do nas i zapytaj. Chętnie udzielimy Ci wszystkich informacji!