NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PRZY ZAKUPIE AUTOMATYKI BRAMOWEJ NICE?

Jeśli  jesteś zainteresowany zakupem automatyki do bram firmy Nice. Zapoznaj się z poniższym poradnikiem. Musisz wiedzieć, że nie każdy sprzedający będzie w stanie zaoferować Ci w pełni oryginalny i podlegający gwarancji sprzęt. Na co zwrócić uwagę kupując siłowniki Nice? Gdzie najlepiej kupić siłowniki Nice?

Mało popularne sklepy internetowe czy też znane portale aukcyjne, pełne są produktów marki Nice w zadziwiająco niskich cenach. 

5 RZECZY, KTÓRE MUSISZ SPRAWDZIĆ

  1. Sprawdź czy wybrany przez Ciebie sprzedawca oferuje sprzęt z polskiej dystrybucji. Wiele zestawów na rynku polskim, pochodzi spoza oficjalnej dystrybucji Nice Polska. Taki sprzęt nie może być gwarancyjnie naprawiany oraz serwisowany w serwisie Nice Polska.
  2. Zwróć uwagę na kartę gwarancyjną, czy jest w języku polskim, i czy jest poprawnie wypełniona. Brak karty gwarancyjnej oznacza, że produkt nie podlega gwarancji. Wzór prawidłowo wypełnionej karty gwarancyjnej możesz znaleźć na oficjalnej stronie Nice.
  3. Sprawdź  czy oferowany przez sprzedawcę zestaw jest pełnowartościowy i posiada oryginalne akcesoria. Najczęściej zestawy  w niskich cenach są zubożone o potrzebne akcesoria lub mają je zamienione na nie oryginalne, co może skutkować wadliwym funkcjonowaniem całego zestawu. Kupując u sprawdzonego dostawcy zyskujesz wsparcie pozakupowe.
  4. Pamiętaj, że instalacja napędu przez niewykwalifikowaną osobę oznacza utratę gwarancji. Długą i bezproblemową eksploatację automatyki zapewni tylko siłownik, który jest prawidłowo dobrany do bramy oraz profesjonalnie na niej zamontowany.
  5. Pamiętaj o licencji Nice, którą otrzymują tylko przeszkoleni instalatorzy. Od stycznia 2017 roku, instalować i serwisować automatykę do bram, będą mogli tylko i wyłącznie instalatorzy przeszkoleni, którzy uzyskali licencję. Numer licencji instalatora musi zostać wpisany w karcie gwarancyjnej, w przeciwnym przypadku produkt nie będzie podlegać gwarancji NICE. ES Energy jako instalator automatyka bramy bełchatów posiada licencję instalatora produktów marki Nice. Zaprszamy do współpracy.

DODATKOWA 5-LETNIA GWARANCJA NICE

Pamiętaj, że do każdego zestawu automatyki Nice możesz dokupić 5-cio letnią kartę gwarancyjną, to pozwoli Ci jeszcze dłużej cieszyć się komfortowym użytkowaniem napędu do bramy. Stosując się do wyżej wymienionych zasad dokonasz właściwego zakupu. Powodzenia!

Udostęnij:

Facebook
Twitter

pozostałe wpisy

sekcja komentarzy